Встановлення кондиціонерів

Ремонт кондиціонерів
Для виклику майстра:
Дзвоніть - 098-055-60-28 або
Онлайн заявка
Вкажіть вид поломки!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

Якісний ремонт
Ремонт із 100% гарантією
Відгуки про ремонт
Працюють виключно спеціалісти, про що говорять відгуки в системі Google
Професійний ремонт
Оперативний виїзд по всьому місту Дніпро

Встановлення кондиціонерів


Кожна людина хоче жити в комфортних умовах. Тепла, краси та затишку будинку. Щоб можна було прийняти близьких та друзів за вашим столом. Щоб у квартирі було не надто холодно та не надто спекотно. Якщо щось з температурою будинку буде не так, то гості не збиратимуться у вас так часто. Саме з цієї причини люди встановлюють кондиціонер. Однак дуже важливо, не просто встановити в квартирі кондиціонер, а зробити це так, щоб вже на етапі встановлення все виконувалося правильно, тому що величезна частина поломок і несправностей може в подальшому виникнути через неправильну установку.

 

Встановити кондиціонер правильно

 

Які проблеми можуть виникнути під час встановлення кондиціонера?

Які проблеми можуть виникнути під час встановлення кондиціонера?

  • Найчастіша проблема, що виникає при установці кондиціонера полягає в неправильному обліку сумісності електропроводки і кондиціонера можуть виникнути системні збої і, як наслідок, короткі замикання електрики, які принесуть велику шкоду не тільки функціонуванню кондиціонера, а й електропроводці загалом.

  • Порушення теплообміну внаслідок його неправильного монтажу може призвести до перегріву кондиціонера. Це відбувається у випадку, якщо кондиціонер мають занадто близько до іншого предмета, наприклад, до шафи. Для нормального функціонування кондиціонера потрібна наявність площі для виведення теплого повітря, яке виробила техніка. Саме тому важливо визначити одночасно комфортне місце встановлення кондиціонера як для господарів квартир, так і для кондиціонера.
Установка кондиционеров днепр
  • При монтажі кондиціонера недосвідчена людина може не врахувати наступні потреби кондиціонера. А саме: виведення вологи, що утворюється в кондиціонері під час роботи, що гарантовано призведе до перегріву кондиціонера.

  • У процесі монтажу не виключені і випадкові поломки, які можуть виникнути через некомпетентність людини, що встановлює кондиціонер. Так, наприклад, проломка контуру може призвести до витоку фреону, поява тріщини на корпусі може порушити герметичність кондиціонера. Тому так важливо довірити встановлення кондиціонера знаючій та досвідченій людині.


Усі вищеперелічені проблеми так чи інакше неминуче позначаться на роботі техніки і здатні призвести до системного збою, поломки мотора або конденсатора вашого охолоджуючого агрегату, короткому замиканню в електромережі живлення, порушення цілісності (герметичності) системи та всіх механізмів кондиціонера в цілому.

З цими проблемами можна зіткнутися, якщо кондиціонер буде встановлювати людина, що не володіє потрібними компетенціями. Тому щоб не припуститися помилок, які в подальшому коштуватимуть вам грошей, а також не забивати собі голову всіма цими проблемами по встановленню кондиціонеракраще довірити його монтаж професійним майстрам, які мають великий досвід у вирішенні подібних проблем.

 

Виклик майстра на встановлення кондиціонера в Дніпрі

 

Як встановити кондиціонер самому і чи варто це робити?

Багато людей цікавить відповідь на це цілком логічне і цілком виправдане питання. Існує дві думки: за та проти встановлення кондиціонера самостійно. "За" самостійну установку кондиціонера висловлюються ті, хто говорить про необхідність зменшувати витрати на його установку, так як ціна самих кондиціонерів немаленька. Через це з'являється бажання заощадити на послугах спеціаліста та встановити техніку самостійно з мінімальними витратами.
Проблема полягає в тому, що витрати на встановлення навряд чи зменшаться значно, а швидше за все стануть ще більше. На жаль, на практиці виявляється, що встановлені без допомоги фахівця кондиціонери працюють набагато менш тривалий час, ніж їхні соратники, встановлені людьми, які мають досвід у цій справі.
подключение кондиционера

Це відбувається з тієї причини, що звичайний обиватель вкрай мало знає про пристрій кондиціонера, його встановлення та умови, які обов'язково повинні бути дотримані. Якщо не брати до уваги брати до уваги складність пристрою електричних ланцюгів, до яких підключається кондиціонер та необхідні технічні характеристики кондиціонера, то важливо розуміти хоча б особливості монтажу.

Існує поширена думка, що для встановлення кондиціонера необхідні тільки шуруповерт, стіна і безпосередньо сам кондиціонер, який можна прикріпити на будь-яке місце. цієї самої стіни. Однак це абсолютно хибна думка. Подібна недосвідченість і наївність може перетворитися на енну суму грошей, необхідних на покриття помилок, зроблених неспеціалістом.

Ціна установки кондиціонера в Дніпрі


Послуга Ціна
 Чистка кондиціонера  Від 500 грн
 Обслуговування кондиціонера  Від 500 грн
 Дозаправка кондиціонера  Від 500 грн
 Фреон  100г/100грн
 Ремонт кондиціонера  Від 500 грн
 Установка кондиціонера  Від 1500 грн
 
Висновок


Якщо ви вирішите встановлювати у своїй квартирі кондиціонер, то необхідно серйозно поставитися до цього питання, тому що це не тільки важливе питання, а й часта проблема серед користувачів. А все через неуважність і часом навіть недбалість, яка виходить боком для самих обивателів. Варто пам'ятати перед встановленням, що монтаж визначить подальшу долю техніки, як у позитивний, так і негативний бік. І потрібно бути підготовленим до встановлення. А за неможливості здійснити роботу, довірити її нашим фахівцям.

Fix-Дніпро - філія служби ремонту Fix-Man

 

Як ми вирішуємо Ваші проблеми із технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Fix-Дніпро приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон


098-055-60-28

Ми в соціальних мережах


Гарантія

Контакти

Прайс-лист

Вакансії

Угода користувача

 

© Fix-Дніпро: Ремонт побутової техніки