Заправка фреоном

Ремонт холодильників
Для виклику майстра:
Дзвоніть - 098-055-60-28 або
Онлайн заявка
Вкажіть вид поломки!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

Якісний ремонт
Ремонт із 100% гарантією
Відгуки про ремонт
Працюють виключно спеціалісти, про що говорять відгуки в системі Google
Професійний ремонт
Оперативний виїзд по всьому місту Дніпро

Заправка холодильника фреоном

Уявіть, що ви провели влітку половину дня під палючим сонцем у 30-ти градусну спеку. Ви приходите додому і збираєтеся випити прохолодний напій або з'їсти морозиво, але виявляєте, що морозильна камера зламана і весь вміст розморозилося. Ситуація не з приємних…

Коли всі запаси їжі розморозилися і вам не куди прибрати продукти, що швидко псуються. Причини поломки можуть бути різні, але найчастіші – це збій електроніки або витік хладону. Заправка холодильника фреоном входить до послуг нашої служби.

Що робити при поломці?

Кожен господар задається питанням, при поломці холодильника: купувати новий чи відремонтувати існуючий? Одна річ якщо холодильник був куплений нещодавно і не є гарантія, але якщо гарантійний термін минув? Найкращим варіантом буде - виклик майстра з холодильників у Дніпрі за номером 098-055-60-28.


Якщо холодильник відмовляється вмикатися, то проблема в електроніці. Але якщо ви визначите, що у всіх камерах температура не стабільно низька, можете сміливо стверджувати, що в системі немає фреону. Під час витоку холодоагенту у всіх камерах порушується рівномірна система охолодження. Звичайно, щоб не було таких казусів, потрібно викликати майстра з холодильних установок за першої підозри, що ваш агрегат працює не коректно.
заправка фреоном днепр
Заправка холодильника фреоном неможлива без спеціальних інструментів, які є у майстрів-холодильників. Якщо у вас з'явиться думка зробити ремонт самостійно, то легше буде піднятися на Джомолунгму. Самостійний ремонт змусить ваш гаманець схуднути, тому що без спеціального обладнання та тим більше без спеціальних знань ремонт неможливий.

Таким чином, не потрібно робити ремонт самостійно, тому що професіонал зробить це за вас набагато швидше і якісніше, а ви заощадите свої нерви та гроші.
 

Що може стати причиною витоку холодоагенту?

Фреон буває різних фірм і складів і ви, звичайно ж не будете знати, який хладон залити саме у ваш холодильник. Саме тому виклик майстра з холодильників від нашої служби вирішить це питання.

Фреон виконує роль холодоагенту. Хладагент циркулює по мідних трубках між компресором та конденсатором. Фреон зріджується в конденсаторі, а потім забирає тепло у випарнику. Його недолік або витік не дозволяє підтримувати стабільну роботу холодильника.

Фреон не може завдати шкоди людському організму, оскільки відсутність кольору та запаху робить його безпечним у побуті. Газ не має терміну експлуатації і йому не потрібно замінити є одне але. При транспортуванні громіздких меблів та побутової техніки не обходиться без ушкоджень.

Задня стінка радіатора холодильника – не виняток. Найчастіше це і є основною причиною витоку фреону, оскільки газ не втрачає своїх фізичних властивостей у процесі експлуатації і може лише випаруватися через механічні пошкодження обладнання.

ремонт холодильников днепр

Скільки коштує заправка та дозаправка холодильника фреоном?

Не складна справа - запустити фреон в систему, інша справа знайти причину його витоку. Наш майстер приїде додому та швидко та якісно пожвавить холодильник. Заправка холодильника фреоном у Дніпрі складає від 1000 грн. Якісна та недорога заправка холодоагентом у Дніпрі – здійснюється нашою службою з ремонту холодильного обладнання.

Наш майстер не тільки заправить агрегат, але і оцінить стан обладнання. Безкоштовна консультація рекомендацій з експлуатації заощадить ваш час і попередить небажані фінансові витрати. Замовляйте послуги з ремонту холодильників у Дніпрі у нашої служби. Звичайно, щоб максимально убезпечити холодильник від поломок, ви повинні дотримуватися інструкцій з експлуатації. Дотримання рекомендацій даним виробником – успіх довгої роботи техніки.

Fix-Дніпро - філія служби ремонту Fix-Man

 

Як ми вирішуємо Ваші проблеми із технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Fix-Дніпро приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон


098-055-60-28

Ми в соціальних мережах


Гарантія

Контакти

Прайс-лист

Вакансії

Угода користувача

 

© Fix-Дніпро: Ремонт побутової техніки