Прочищення каналізацій

сантехник Днепр
Для виклику майстра:
Дзвоніть - 098-055-60-28 або
Онлайн заявка
Вкажіть вид поломки!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

Якісний ремонт
Ремонт із 100% гарантією
Відгуки про ремонт
Працюють виключно спеціалісти, про що говорять відгуки в системі Google
Професійний ремонт
Оперативний виїзд по всьому місту Дніпро

Прочистка каналізації в місті Дніпро

 

Каналізація - це головна умова для того, щоб комфортно проживати в будинку. Але якщо стік засмічується, це неприємно, тому що може з'являтися неприємний запах.

Прочистка - це обов'язкова процедура, але неприємна. Впоратися з нею можна відразу кількома способами. Але краще довірити роботу професіоналам.

 

Усунення засмічення та види чищення

 

Якщо ви зіткнулися з проблемою засмічення стоків, то можна звернутися до служби з ремонту Fix-Дніпро. Саме вона допоможе провести роботи швидко та якісно.

Прочистка може бути за специфікою робіт або профілактичною, або вимушеною. У першому варіанті вона провадиться тоді, коли немає наслідків, з якими потрібно буде боротися. Першими сигналами є застоювання рідини у умивальнику чи ванній. Діагностика здійснюється кількома способами:

  1. Механічний.
  2. Хімічний.
  3. Гідродинамічний.

Якщо не зробити процедуру вчасно, то можуть з'явитися прориви або мікротріщини. Це призведе до серйозних проблем, на які знадобиться більше коштів для витрат.

чистка канализации в днепр

Механічна прочистка каналізації в Дніпрі

 

Чим більше об'єкт проведення процедури, тим менше проблем. Адже велика маса зливу не дає залишкам можливості затримуватись на стінках труб. Але коли виникає така проблема, то потрібно обов'язково втрутитися. Найчастіше проводиться при дрібних забрудненнях. Для цього стік каналізації промивається гарячою водою, але при цьому можна додати ще й харчову соду з оцтом. Під час реакції відбудеться утворення піни, після чого вихід закривається пробкою та залишається на кілька годин. Ще одним варіантом прочищення є вантуз, а також трос. Такі інструменти є як у майстрів, так і в кожній квартирі.

 

Хімічна прочистка каналізації в Дніпрі

 

Зазвичай застосовується при великих забрудненнях, коли не можна використовувати перший спосіб. Для цього використовуються різні склади, які обволікатимуть нутрощі труб. Засіб потрібно використовувати лише за інструкцією. Але, якщо в будинку є елементи із пластику, то потрібно акуратно використовувати всі хімічні препарати.

 

Гідродинамічна процедура або варіант професійної допомоги

Найчастіше застосовується в багатоповерхових будівлях. Виникає проблема у нальоті на стінках, затримці нерозчинних продуктів, а також сміття. Тільки професійний підхід допоможе позбутися такого недоліку.

Фахівці служби з ремонту Fix-Man за допомогою професійних приладів таких як ROTHENBERGER R600 можуть надати послугу з прочистки каналізації. Це основний вид діяльності спеціалістів. За термін роботи вони стикалися з різними видами засмічення, тому зможуть упоратися з проблемою.

Надається як аварійне, так і сервісне обслуговування. Виїзд здійснюється у квартири, котеджні селища, офіси, виробництва, готелі. Завдяки багаторічному досвіду, фахівці зможуть полагодити абсолютно все.

устранение засоров в днепре

Що щодо профілактики?

 

Якщо ж ви не хочете зіткнутися з проблемами, то краще робити профілактичне прочищення. Вона виконується 1 раз на 3 місяці і дозволяє безперебійно здійснювати роботу каналізації. Якщо ви власник ресторану чи кафе, то можете не перейматися зупинкою роботи. Фахівці зроблять процеси на ніч.

 

Як надовго вистачає процедури?

 

Для ефективного проведення процедури використовується 2 способи. До них відносяться механічна та гідродинамічна прочистка. Звісно, ​​кожна людина зможе зробити прочистку, але це буде ненадовго. Фахівці дотримуватимуться знань та навичок, і зроблять все на довгий час. Детальну інформацію можна дізнатись у них.

 
Ціни на прочищення каналізації можна переглянути по посилання


Чому потрібно звертатися до служби?


Служба працює вже протягом багатьох років і має низку переваг. До них слід зарахувати:

  1. Виконання робіт якісно та швидко. Усі фахівці мають необхідний досвід роботи, що підтверджується знаннями. Вони постійно оновлюють уміння та стажуються.
  2. Прийнятна ціна. У службі діє помірна цінова політика. Тому кожен зможе замовити будь-які роботи без нюансів.
  3. Бригада може виїхати в терміновому порядку. Це дозволяє у разі виникнення проблеми викликати майстра і не турбуватися ні про що.
  4. Наявність різних форм розрахунку. Ви можете розплатитися як готівкою, так і безготівкою.
  5. Роботи виконуються під ключ. Потрібно показати обсяг робіт, а професіонали виконають самостійно.
  6. Великий досвід роботи на ринку подібних послуг.
  7. База постійних клієнтів, які позитивно відгукуються про послуги служби.

Чистка нашей профессиональной машиной

На сьогоднішній день служба з ремонту Fix-Дніпро популярна у місті Дніпро. Вона має ряд переваг і вже напрацьовує клієнтську базу. Тому ви можете замовляти послуги без проблем. Проконсультуватися з питань можна за контактними даними.

Fix-Дніпро - філія служби ремонту Fix-Man

 

Як ми вирішуємо Ваші проблеми із технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Fix-Дніпро приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон


098-055-60-28

Ми в соціальних мережах


Гарантія

Контакти

Прайс-лист

Вакансії

Угода користувача

 

© Fix-Дніпро: Ремонт побутової техніки