Ремонт холодильника Atlant

Ремонт холодильників
Для виклику майстра:
Дзвоніть - 098-055-60-28 або
Онлайн заявка
Вкажіть вид поломки!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

Якісний ремонт
Ремонт із 100% гарантією
Відгуки про ремонт
Працюють виключно спеціалісти, про що говорять відгуки в системі Google
Професійний ремонт
Оперативний виїзд по всьому місту Дніпро

Ремонт холодильника Atlant у Дніпрі


Кожен з нас, напевно, зустрічався зі збоєм побутової техніки. Ймовірно, ви стикалися з проблемою на кухні, зайшовши і виявивши калюжу води, що випливає з-під холодильника, або вам довелося героїчно боротися з морозильником, щоб дістатися до замороженої вечері. Що робити? Ви відвідуєте сайти, форуми у пошуках порад, часто дзвоніть друзям за допомогою.

Ремонт холодильника є більш складною справою, і ви не повинні довіряти службі з ремонту Fix-Дніпро у Дніпрі в цьому питанні, звичайно, якщо ви хочете по-справжньому відремонтувати пристрій, а не зіпсувати його.

Проблеми з правильною роботою холодильника можуть полягати як у пристрої, так і поза ним. Може виявитися, що проблема з електричною установкою вдома або шнур ослаб. Це дві з кількох зовнішніх причин, які можуть вплинути на неправильну роботу пристрою.

Причини поломок холодильника

  • Частою причиною скорочення терміну служби нашого холодильника є його неправильне використання. При покупці нового холодильника ви повинні прочитати посібник користувача або хоча б переглянути найважливіші пункти щодо використання та очищення. Ми знаходимо там багато корисної інформації, яка захистить нас від псування холодильника.
  • Дуже важливо утримувати холодильник у чистоті. Кілька разів на рік ви повинні повністю розморожувати холодильник і очищати його зовні і зсередини. Ви можете використовувати воду з оцтом або харчову соду, щоб почистити полиці та інтер'єр. Тільки пам'ятайте, щоб не чистити ущільнення на дверях оцтом - це може зашкодити їх.
  • Чистка та догляд за ущільнювачем дверей - дуже важлива проблема. Їхній гарний стан гарантує, що холод з холодильника не виходитиме назовні, знижуючи ефективність його роботи і призводячи до більш високого енергоспоживання. Існує простий спосіб перевірити, чи вони повинні бути замінені: вставте аркуш паперу в дверцята - якщо вона в хорошому стані, прокладки затягнуті. Якщо ні, вам потрібно замінити їх.
  • Бруд в ущільненнях призводить до витоків. Не тільки тут, це робить наш холодильник менш ефективним і споживає більше електроенергії. Крім того, у ньому накопичується багато бактерій.
Ремонт холодильника Atlant в Днепре
    Крім внутрішньої частини холодильника, варто звернути увагу на зворотний бік при установці холодильника. Схема, розташована там, відповідає за належне охолодження холодильника, відводячи тепло. Якщо він забруднений та запилений, розсіювання тепла утруднене, та ефективність нашого обладнання знижується. Холодильник працює довше та важче, споживаючи більше електрики. Ви також можете помітити, що його робота стає все гучнішою.
  • Вода збирається на дні вашого холодильника? Варто перевірити, чи не закрився зливний отвір - ви можете відключити його за допомогою штовхача, прикріпленого до холодильника. Щоб запобігти накопиченню вологи, зберігайте продукти у щільно закритих ємностях, особливо готові страви або овочі та фрукти. Ви заощадите ресурс холодильника, який прослужить довше.
  • Розташування страв та їх кількість у вашому холодильнику також дуже важлива. Оптимально коли холодильник заповнений приблизно на 80%. Завдяки цьому вже охолоджені страви охолоджують внутрішню поверхню холодильника та водночас забезпечують оптимальну циркуляцію повітря. Розсуваючи продукти в холодильнику, слідкуйте за тим, щоб вони не були вільно розташовані. Завдяки цьому вони не тільки довше залишаються свіжими, але й забезпечують вільний потік повітря, і вашому холодильнику буде легше їх охолоджувати.
  • При розміщенні продуктів у холодильниках із системою No Frost переконайтеся, що ви не заблокували вентилятор.


Коло проблем всередині холодильника набагато багатше і в той же час справляє набагато більше враження. Серед усього цього широкого діапазону можливих внутрішніх проблем можна помітити, наприклад, випадковий розгін температури або підключення двигуна або компресора.

Неважливо, яка несправність вплинула на наш холодильник - після перевірки, чи немає жодних сумнівів зовні (від'єднаний або зламаний провід, пошкоджена ізоляція), варто звернутися за допомогою до професіонала. Як правило, це не пов'язано з великими витратами, і ми впевнені, що збій буде правильно діагностований і усунений. Зрештою краще заплатити за хороший ремонт, ніж купувати новий холодильник. Якщо потрібен ремонт - не затягуйте, а телефонуйте до нас!

МИ ТАКОЖ РЕМОНТУЄМО ХОЛОДИЛЬНИКИ

 

Fix-Дніпро - філія служби ремонту Fix-Man

 

Як ми вирішуємо Ваші проблеми із технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Fix-Дніпро приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон


098-055-60-28

Ми в соціальних мережах


Гарантія

Контакти

Прайс-лист

Вакансії

Угода користувача

 

© Fix-Дніпро: Ремонт побутової техніки