Ремонт пральних машин AEG

Ремонт пральних машин
Для виклику майстра:
Дзвоніть - 098-055-60-28 або
Онлайн заявка
Вкажіть вид поломки!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

Якісний ремонт
Ремонт із 100% гарантією
Відгуки про ремонт
Працюють виключно спеціалісти, про що говорять відгуки в системі Google
Професійний ремонт
Оперативний виїзд по всьому місту Дніпро

Ремонт пральної машини Індезит у Дніпрі


Поширені проблеми та поломки пральних машин Індезит, який ремонтує наша служба з ремонту Fix-Дніпро.

Поширення несправності


· Пристрій не гріє воду під час прання

Можливо, пошкоджений нагрівач або приводний ремінь. Несправність обігрівача можна перевірити за допомогою нашого майстра. Якщо вода холодна, це може вказувати на несправність тіна. Також перевірте, який порошок ви використовуєте. Варто використати універсальний тип Persil.

· Вода залишається в пральній машині

Найбільш поширеною причиною є засмічений фільтр. Відмову часто можна усунути самостійно. Фільтри розташовані спереду знизу. Якщо викрутити його непросто - краще не робити це примусово, тому що ви можете зламати стопор. Фільтри блокують камінь порошком або одягом, який ми не видаляли перед пранням.

· Об'єкт впав під барабан пральної машини

У разі пральних машин із завантаженням зверху іноді дрібні предмети можуть потрапити під барабан пральної машини. Варто спробувати видалити предмет самостійно – знявши пластиковий міксер у барабані. Якщо це не працює - є допомога професіонала, який після зняття відповідного шланга або нагрівача витягне об'єкт.

· Барабан не крутиться

Причина, швидше за все, зношені моторні щітки. Щоб уникнути швидкого зносу, найкраще центрифугувати при звичайному пранні при 600 оборотах.

· Пральна машина хитається під час віджиму

Якщо ми не перевищили рекомендований об'єм прання - 3/4 барабана для легких речей, то причина, швидше за все, у використаних амортизаторах. На жаль, вони втрачають свої властивості в середньому через 5-6 років.

Ремонт стиральной машины Индезит

· Після збирання води - пральна машина зупиняється

Частий симптом обігрівача, що перегорів. Пральна машина не продовжує прати, тому що вона чекає, доки вода прогріється.

· Пральна машина обертається голосно

Найбільш поширеною причиною є пошарпане гумове кипіння, яке призначене для ущільнення підшипника барабана. Через витік вода потрапляє у кульки підшипника, викликаючи іржу та пошкодження. Це, своєю чергою, викликає ослаблення внутрішнього кільця підшипника, у якому спирається барабан пральної машини. Заміна підшипників є одним із найдорожчих ремонтів, тому я рекомендую не перевищувати 600 обертів обертання.

Викликати майстра з ремонту пральних машин Індезит


Наша служба з ремонту Fix-Man здійснюєремонт всіх моделей пральної машини Індезит. Пральні машини інших компаній можуть бути приємнішими за ціною, але, на жаль, вони не такі надійні.

Ми настійно не радимо купувати пральну машину з вертикальним завантаженням, тому що найбільша проблема - це відкривання барабана під час прання. Якщо користувач пральної машини не закриває заслінку барабана - багато цінних частин пральної машини зазнають пошкоджень, і руйнація не покривається гарантією виробника, тому що це вина користувача. Крім того, багато з цих типів пральних машин мають пластиковий контейнер, який не можна очистити від накипу.

Наша служба з ремонту є лідером з надання послуг ремонту побутової техніки у Дніпрі. Звертайтесь за якісними послугами до нас. Дзвоніть нам!

МИ ТАКОЖ РЕМОНТУЄМО ПРАЛЬНІ МАШИНИ

 

Fix-Дніпро - філія служби ремонту Fix-Man

 

Як ми вирішуємо Ваші проблеми із технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Fix-Дніпро приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон


098-055-60-28

Ми в соціальних мережах


Гарантія

Контакти

Прайс-лист

Вакансії

Угода користувача

 

© Fix-Дніпро: Ремонт побутової техніки