Ремонт пральної машини Whirlpool

Ремонт пральних машин
Для виклику майстра:
Дзвоніть - 098-055-60-28 або
Онлайн заявка
Вкажіть вид поломки!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

Якісний ремонт
Ремонт із 100% гарантією
Відгуки про ремонт
Працюють виключно спеціалісти, про що говорять відгуки в системі Google
Професійний ремонт
Оперативний виїзд по всьому місту Дніпро

Ремонт пральної машини Вірпул у Дніпрі


Ми звикли до того, що домашні справи давно за нас роблять пристрої. Навіть прання та миття посуду виконують спеціальні машини. Випрати і висушити білизну за лічені часи давно для нас стало зручністю. Але пральна машина може вийти з ладу та позбавити нас затишку. Служба з ремонту Fix-Дніпро відремонтує і допоможе за будь-яких неприємностей з вашою пральною машиною Вірпул.

Пральна машина видає шум, особливо при віджимі

В основному проблема в підшипниках (також їх називають щаблі, опорні або осі) або зношеному барабані. Майстер, повертаючи барабан рукою, перевірить причину та огляне пристрій. Можливо, є невеликий витік, за наявності слідів іржі. Майстер усуне проблеми та замінить два підшипники, навіть якщо один з них не має дефектів, а також огляне ущільнення.

Пральна машина не заповнює

Майстер почала перевірить шланг подачі води, переконається, що кран працює правильно. Потім перевірить фільтр електромагнітного клапана та сам електромагнітний клапан. Переконається, що на клемах є напруга.

Пральна машина не запускається

Майстер перевірить правильність живлення пристрою (розетка). Потім перевірить вольтметром напругу, вимикач та блокування дверей для неелектронних моделей. Якщо пристрій має електроніку, майстер перевірить напругу на блоці живлення картки або електронного модуля. За потреби знову збере кабель живлення пристрою.

Пральний пристрій рве одяг

Можливо, що ваш одяг пошкоджено через те, що барабан пральної машини і, зокрема, його сітки пошкоджені. Наприклад, предмет одягу із застібкою-блискавкою чи петлями міг потертися про сітку, які стали після цього загостреними чи гострими. Тертя під час прання може пошкодити вашу білизну.

Також можливо, що ваш одяг пошкоджений через занадто високу швидкість обертання. Ніжні тканини не призначені для занадто швидкого вичавлювання, так як це може розтягнути шви і таким чином зробити в них дірки. Іноді режим віджимання занадто швидко запускається, і речі застряють між дверима пральної машини та ущільнювачем барабана.

Ремонт стиральной машины Вирпул в днепре

Якщо перевантажувати машину або класти мало речей, це теж збільшує ймовірність зіпсувати одяг. Якщо наповнення надто щільне, то одяг може бути притиснутий до ілюмінатора і він чіпляється за ущільнення, у цьому випадку підшипники поступово порвуть його. Якщо машина переповнена, може виникнути те саме явище, і ваша білизна знову застрягне в ущільненні дверцят і буде потягнута барабаном. Важливо дотримуватися мінімальних та максимальних навантажень для вашого побутового пристрою.

Пристрій погано стирає

Білизна, що виходить з машини, погано випрано і забруднено, можливо, коробка для продукту засмічена погано розплавленим порошком. Може бути неправильно вибрана програма або переповнений барабан пральної машини. Якщо білизна не ополіскується, майстер переконається, що зливний фільтр не надто брудний або ящик для продукту не засмічений. У цьому випадку він просто проведе їх очищення.

Пральна машина складається з декількох програм віджиму. Основним із них є фіксоване обертання. Потім є програма двошвидкісного обертання, яка дозволяє вибрати швидку швидкість для будь-якого типу текстилю або помірну швидкість для делікатної білизни.

Виклик майстра додому


На найскладніших машинах програма може бути змінною, тобто швидкість віджиму автоматично активується залежно від типу тканини, що очищається. Проблема цих різних програм полягає в тому, що вони можуть не підходити для завантаження та характеристик білизни.

Служба з ремонту Fix-Дніпро усуне будь-які неприємності з вашою пральною машиною Вірпул. Дзвоніть нам!

МИ ТАКОЖ РЕМОНТУЄМО ПРАЛЬНІ МАШИНИ

 

Fix-Дніпро - філія служби ремонту Fix-Man

 

Як ми вирішуємо Ваші проблеми із технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Fix-Дніпро приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон


098-055-60-28

Ми в соціальних мережах


Гарантія

Контакти

Прайс-лист

Вакансії

Угода користувача

 

© Fix-Дніпро: Ремонт побутової техніки