Ремонт пральних машин Електролюкс

Ремонт пральних машин
Для виклику майстра:
Дзвоніть - 098-055-60-28 або
Онлайн заявка
Вкажіть вид поломки!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

Якісний ремонт
Ремонт із 100% гарантією
Відгуки про ремонт
Працюють виключно спеціалісти, про що говорять відгуки в системі Google
Професійний ремонт
Оперативний виїзд по всьому місту Дніпро

Ремонт пральних машин Електролюкс у Дніпрі


Техніка від компанії Електролюкс користується неабиякою популярністю серед споживачів, тому що якість і ціна завжди стоять на оптимальному рівні. Але техніка не вічна, навіть якісна. Майстри служби з ремонту Fix-Дніпро допоможуть вам усунути поломку, як і причину виходу з ладу техніки.

Найчастіші несправності пральних машинок Electrolux


Якщо говорити про найчастіші поломки пральних машинок СМА Електролюкс – наші майстри стикаються з наступними, найчастішими та найпоширенішими проблемами та поломками. 

Прання не вмикається


Якщо під час запуску машинки вона не вмикається – причини можуть бути в сліді

remont-stiralnyh-mashin
 • немає напруги електрики в мережі або його недостатньо для запуску машинки, та й просто - ви самі могли не включити її в розетку. 
 • якщо має місце дефект самого шнура – огляньте сам кабель та вилку на предмет присутніх пошкоджень, при необхідності замінити їх;
 • перевірити треба і дверцята люка – вони можуть бути не закриті до щілинки, і тому система може не запускатися;
 • можуть окислитися кнопки Старт – для цього доведеться знімати з машинки саму панель керування та проводити очищення контактів.

Вихід з ладу головного модуля

Вихід з ладу плати управління – поломка досить серйозна. І тут уже без допомоги майстра вам не обійтися. І якщо має місце така поломка – ознаки виходу з експлуатації техніки такі. Перше, система не заливатиме воду в бак, і відповідно спровокувати це можуть такі поломки.

 • Напір води слабкий.
 • Погано, недостатньо відкритий вхідний в машинці вентиль.
 • Перегнутий сам шланг, що подає воду.
 • Забиті фільтри, або має місце відмова у роботі вхідного клапана.

Якщо виходить з ладу сама помпа пральної машинки, то вода не буде з бака прання зливатися. Якщо має місце засмічення патрубка – просто чиститись і все.

Коли машинка не забирає порошок з лотка - дозатора - швидше за все має місце засмічення спеціального клапана і самим порошкоподібним миючим засобом. Може забиватися і сам дозатор, тому багато майстрів радять або використовувати рідкий миючий засіб, або час від часу промивати сам дозатор, перевіряти на предмет зносу вхідний клапан.

Якщо барабан не крутиться під час запуску програми прання

На самому початку варто відкрити сам люк машинки, і вийняти звідти завантажену білизну – якщо ви її поклали занадто багато і має місце перевантаження, то варто зменшити вагу білизни, що стирається. Але якщо і після цього машинка не запускається, причина може бути наступною:

 • має місце поломка двигуна;
 • може мати місце знос або ослаблення ременя, електричних щіток;
 • перегорання двигуна через коротке замикання;
 • вихід з ладу головної електронної плати.

Все це і особливо останнє може стати причиною відмови будь-якого вузла або деталі машинки.

Вода не гріється

Якщо при запуску прання на 60-90 градусів вода не нагрівається через 15-20 хвилин - причину варто шукати безпосередньо в поломці ТЕНу. Хоча як кажуть майстри, причина такої несправності може критися і в поломці термостата або стабілізатора напруги.

Запуск машинки призводить до «вибивання» пробок.

Якщо при запуску прання у вас вилітає коробка – автомат, то відповідно саму причину виходу з ладу треба шукати в електромережі. Після цього не варто повторно включати сам агрегат - викличте електрика і тільки після з'ясування, усунення першопричини поломки та замикання приступайте до експлуатації прання.
Коли виникає замикання - це може вказувати і на пробої самого корпусу в нагрівачі, або йде окислення контактів в кнопці запуску.  

remont-stiralnyh-mashin

Віджимання не працює

Якщо машинка Electrolux не відживає добре випрану білизну - швидше за все, має місце поломка тахогенератора, адже саме він і контролює кількість обертів при віджимі. Але нерідко причину варто шукати саме в поломці електродвигуна, як і зливного насоса, відповідно вода не зливається і це позначається як віджимання.

Але як відзначають наші майстри – не варто намагатися лагодити машину власними силами. Не маючи під рукою оригінальних деталей, достатнє обладнання та знання – це може призвести до більш дорогого ремонту, як і необхідності навіть купити нову техніку. На всі наші роботи майстри дають гарантію до року та все тому, що ми використовуємо лише оригінальні запчастини, знаємо, як провести правильно ремонт та впевнені у досвіді наших майстрів. Дзвоніть!

МИ ТАКОЖ РЕМОНТУЄМО ПРАЛЬНІ МАШИНИ

 

Fix-Дніпро - філія служби ремонту Fix-Man

 

Як ми вирішуємо Ваші проблеми із технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Fix-Дніпро приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон


098-055-60-28

Ми в соціальних мережах


Гарантія

Контакти

Прайс-лист

Вакансії

Угода користувача

 

© Fix-Дніпро: Ремонт побутової техніки