Ремонт морозильних камер

Ремонт холодильників
Для виклику майстра:
Дзвоніть - 098-055-60-28 або
Онлайн заявка
Вкажіть вид поломки!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

Якісний ремонт
Ремонт із 100% гарантією
Відгуки про ремонт
Працюють виключно спеціалісти, про що говорять відгуки в системі Google
Професійний ремонт
Оперативний виїзд по всьому місту Дніпро

Ремонт морозильних камер у Дніпрі

Морозильні камери, які стали протікати або сильно шумлять під час роботи, переморожують продукти або зовсім не працює, доставить масу проблем власникам. Як бути у такому разі? Викликати майстри – наші фахівці допоможуть вам.

Наші послуги

Чому багато користувачів вибираю саме нас? До свого активу можемо поставити такі пункти.

 1. Оптимальні ціни на ремонтні роботи по місту та області. Бо чудово розуміємо, наскільки дорого буває відремонтувати, а то й купити нове обладнання. Тому ми не намагаємось нажитися на клієнті – допомогти йому це наше кредо.

 2. Наші майстри проведуть скрупульозну діагностику системи, що дозволить виявити явні та криті поломки та несправності. Усі роботи проводять майстри на сучасному обладнанні.

 3. Майстри проведуть ремонтні роботи на високому рівні. І все тому, що вони знають всі тонкощі роботи та ремонту техніки, використовують нові та оригінальні деталі. Та й роботу проводять із використанням необхідного обладнання.

 4. На всі виконані роботи наші майстри дають гарантію – її терміни варіюють від кількох місяців і до року. Тут все залежить від поломки та загального стану техніки.
 5. Всі проблеми вирішуємо за користувача – це не тільки діагностика та ремонтні роботи, але й транспортування техніки до майстерні, якщо це потрібно в рамках ремонтних робіт.
Ремонт морозильных камер в Днепре
 1. Всі роботи виконуємо в строго вказані терміни – їх наші майстри озвучують після огляду та діагностики системи. Адже на око цього не скажеш.

Далі розглянемо основні поломки морозильних камер.


Основні поломки агрегату

Якщо говорити про основніполомки морозильних камер, якими їм доводиться стикатися в Дніпрі та області – в даний список можна поставити такі, найпоширеніші. Ми також розкажемо можливі першопричини їх появи, а також методи їх усунення. При цьому відразу зазначимо – експерти працюють з усіма типами та марками промислових та комерційних морозильних камер.

 1. Відсутність в агрегаті живлення. Нерідко може спрацьовувати автоматичний вимикач, дещо рідше – виходить з ладу запобіжник. Це і призводить до відключення живлення у самій морозилці. Також важливо перевірити – чи є проблеми з проводкою, чи керуючою платою. Все це буде встановлено на місці та усунуто.
 2. Якщо у камерах занадто високий температурний режим. Якщо сама морозильна камера перевантажена великою кількістю продуктів, або має місце наріст льоду на випарнику – може підвищуватися всередині температура. Як варіант, самі користувачі занадто часто відчиняють і зачиняють двері.
 3. Якщо двигун у камерах працює безперервно, без зупинок – це безпосередньо вказує на протікання в системі фреону, або витікає саме охолоджене повітря. Це призводи до підвищення температури всередині камер, а ось мотор працює безперервно, напрацьовуючи мінусову температуру. Майстру на місці треба виявити місце протікання та дозаправити холодоагент. Якщо цього не зробити – двигун просто перегорить і доведеться змінювати його на новий. А це дуже дороге задоволення.
 4. Наростає в камерах шари льоду. Наприклад, до цього може призвести засмічення в дренажній системі, або ж має місце поломка нагрівального елемента. І як результат – на стінах буде намерзати шари льоду. Тому не варто намагатися усунути поломку самотужки – треба довірити це питання майстрам.

 

Важливо пам'ятати і те, що морозильні камери – це додаткове місце для зберігання великого обсягу продуктів. І в середньому терміни її експлуатації становлять щонайменше 12 – 15 років, а сам користувач може продовжити ці терміни не лише правильною експлуатацією, а й своєчасним усуненням поломки.

Основні ознаки поломки


Якщо говорити про основні проблеми, які можу безпосередньо вказувати на збій у роботі агрегату – ту наші майстри виділяють наступне:

 1. Ушкодження герметичності дверей та порушення ущільнювача.

 2. Відмова або збій у роботі компресора.

 3. Морозильні камери не охолоджують продукти.

 4. Поява під час роботи агрегатусильних та нехарактерних шумів, звуків.

При виникненні хоча б не однієї або декількох ознак даних ознак поломок - варто негайно відключити камери про мережу, розморозивши, прибравши продукти треба викликати майстра. Тільки це може гарантувати не просто нормальну роботу техніки, при цьому вельми дорогу, але і продовжити термін служби.
Ремонт морозильных камер в Днепре

При проведенні діагностики та ремонту наші майстри використовують тільки сучасну техніку, а також нові та оригінальні деталі, вузли. Все це є у нас, не кажучи вже про знання та чималий досвід наших фахівців – це підтверджено не тільки позитивними відгуками в мережі, але й гарантією, яку дають наші фахівці на всі проведені роботи.

Fix-Дніпро - філія служби ремонту Fix-Man

 

Як ми вирішуємо Ваші проблеми із технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Fix-Дніпро приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон


098-055-60-28

Ми в соціальних мережах


Гарантія

Контакти

Прайс-лист

Вакансії

Угода користувача

 

© Fix-Дніпро: Ремонт побутової техніки